Liebster Award

Magiczne miejsce w internecie, w którym Juliza odpowiada na pytania, których prawdopodobnie nikt w rzeczywistości by jej nie zadał. A wszystko spowodowane niesamowitym splendorem nagrody Liebster Awards, której systemu Juliza nadal nie rozumie i pewnie nie zrozumie, bo wiedza tylko piękności szkodzi. Rozumie tyle, że powinna odpowiadać na pytania i kogoś nominować, jednak drugiej części zadania nigdy nie wypełniła i nie wypełni, ponieważ nie ma aż tak szerokiego kręgu czytanych blogów i kłóci się to z jej ideologią stalkowania. Niemniej, każda taka nominacja niebywale ją cieszy, dlatego by sprawiedliwości stało się zadość, stworzyła osobną zakładkę do tego typu działalności (nabijanie postów Liebsterami jest ZŁE).
Tak więc no.

LIEBSTER AWARD 1

Na początku chciałabym ładnie podziękować Erzie Scarlet za nominację.
Nie będę ukrywać, że mocno mnie ona zakłopotała. Z jednej strony głupio pozostawiać ten miły skądinąd gest bez odpowiedzi, z drugiej w stosunku do tego typu zabaw staram się zachować stanowisko neutralne. Tak więc w wyniku niesamowitej, skomplikowanej i trwającej całe pięćdziesiąt trzy sekundy burzy myśli (mózg mam na szczęście tylko jeden), postanowiłam odpowiedzieć na zadane pytania jednak nominacje już sobie odpuszczę. Nie jestem w stanie wymienić jedenastu blogów, które odwiedzam, a wymyślanie pytań zajęłoby mi pewnie więcej czasu niż powinno.

1.      Masz rodzeństwo?
Owszem, posiadam brata. Nie widuję do jednak często, gdyż w Minecrafta nie grywam i grać nie zamierzam.
2.      Twoje hobby?
Pisanie (najlepiej satyryczne) i komentowanie świata wokół (najlepiej satyryczne).
3.      Masz chłopaka/dziewczynę?
Nie mam ani jednego ani drugiego, jednak fakt ten bynajmniej nie boli mnie zbytnio. Chyba większy problem byłby gdybym posiadała oboje na raz.
4.      Czy kiedykolwiek odwiedziłaś mojego bloga?
Niech mi Internety wybaczą, nie pamiętam. Szatę graficzną kojarzę, więc może…
5.      Skąd pomysł na bloga?
„W sumie mam fabułę, mam początek, koniec w sumie też, postacie gotowe… Czas na fanficka! Bloga w sumie też założę, co mi tam. Może komuś będzie się chciało to czytać *sparkle*”
6.      Twoje ulubione danie?
Zależnie od pogody, dnia tygodnia, szerokości geograficznej, humoru i aktualnej wartości franka szwajcarskiego (czyt. „A cholera ją wie”).
7.      Ulubiony gatunek muzyki?
Odsyłam do pytania powyżej.
8.      Cel w życiu?
Przeżyć do wieku emerytalnego w nadziei, iż niż demograficzny nie będzie tak porażający, bym musiała żebrać o drobne pod mostem jako zasuszona staruszka. A gdzieś tam po drodze chciałabym napisać książkę.
9.      Twoje ulubione zwierzę?
Boru najwyższy, toż to wywiad na miarę stalkera. Umownie załóżmy, iż pluszowy łoś.
10.   Twój najdziwniejszy sen?
W miejskim zoo, za kratami, których szczeble były w odległości trzydziestu centymetrów od siebie siedziało Stworzenie o głowie i łapach Sida z Epoki Lodowcowej, oraz reszcie ciała dorodnego pawia. Stworzenie raczyło zwrócić swoją uwagę na mojego brata, który dziwnie przypominał małego Tarzana, po czym połknęło go w całości głową na przód.
11.   Zajrzysz czasem na mojego bloga?
Toż to jak szantaż brzmi, strach odpowiadać…Mam nadzieję, że blogosfera wybaczy mi drastyczne przerwanie ciągu nominacji.


LIEBSTER AWARD 2

Z polecenia Yue Namida Hoshi-Negai (Z PAMIĘCI! HA!)

1. Jakie jest twoje ulubione anime ?

Jest to kwestia, do której się absolutnie nie przyznam, ponieważ w dzisiejszych czasach wstyd się do animców przyznawać, BO TO DIABELSTWO JEST PANI KOCHANA CO ROBIĆ CO ROBIĆ ZŁO SIĘ SZERZY.
Tak więc uważam, że anime powinno zostać zakazane, bo to pornografia, kazirodztwo, satanizm, pedofilia, zoofilia, arachnofilia, mackofilia i inne takie rzeczy przed którymi uchowaj nas Panie. Majdan to pewnie też ich wina. Nic tylko czekać na koniec świata, choć pewnie on też ma wielkie skrzące gały. ZNIKĄD POMOCY.
Tak więc, jak już wspomniałam powyżej, InuYasha.

2. Jaka jest twoja ulubiona postać z anime ?

Zmienia się to tak często, że aż chcieli mi to opodatkować.

3. Jaką postacią fantastyczną chciałbyś/-abyś być ?

Nie chciałabym być postacią fantastyczną. Sorry, Winnetou.

4. Jaką moc chciałbyś/-abyś posiadać ?

Taką, która pozwalałaby mi na czytanie za pomocą obojga oczu, górnych jedynek i małych palców u stóp jednocześnie.

5. Czy lubisz burze ?

Tak bardzo, że nie mogę spać w nocy.

6. Jaka jest twoja ulubiona książka ?

Moja własna.
...
Ah wait.

7. Skąd pomysł na twoje opowiadanie ?

Czy takiego pytania już kiedyś nie było...?

8. Czy lubisz oglądać seriale, jak tak to jakie ?

Nie lubię oglądać seriali, ponieważ mam wrażenie, że kradną mi mózg, czas i internet jednocześnie, a tak nawet rząd nie potrafi.

9. Jaka jest twoja ulubiona piosenka ?

Takie miłe pytanie, aż żal kopiować...
<tu wstaw odnośnik do pytania drugiego> Niestety.


10. Ile masz lat ?

Uważam, iż to pytanie nastaje na moją prywatność, godność osobistą, strefę intymną, strefę intymną bardziej, wolność słowa, wolność wizerunku, a tak w ogóle, to spodziewajcie się pozwu.

11. Co lubisz robić w wolnym czasie ?

Cześć, nazywam się Juliza. Lubię książki. W wolnym czasie nawet czasem je czytam.


LIEBSTER AWARD 3

Po raz kolejny dziękuję - tym razem Shi Enjeru. I to podwójnie, za niesamowicie miłe słowa, które połaskotały moje ego w stopy :)

1. Czy masz jakieś gadżety z Anime ?
Jako stracone dla świata dziecko żyjące w tragicznej erze konsumpcjonizmu...owszem, moje mechanizmy obronne działają wadliwie, przez co dałam się wkręcić w całą machinę nazywaną handlem fanowskim, dodatkowo jeszcze oddając jej swoje pieniądze.

2. Jaka jest twoja ulubiona pora roku ?

Katastrofa, jak wielkim trollem potrafi być wszechświat. Ulubiona pora roku w czasie, gdy proporcja dni wolnych do szkolnych jest tak tragicznie niska... Ale przynajmniej ptaszki śpiewają i kwiatki kwitną. Za oknem.

3. Twoje pierwsze świadome i nieświadome Anime ?

Nieświadomie przystąpiłam do podstawówkowej sekty wyznającej kult serialu z małymi zwierzaczko-kosmitami oraz metalowych i plastikowych tazosów dodawanych do chipsów z izerunkami tychże stworzeń. Świadomie spędziłam dwie godziny w otchłani internetów szukając polskiej wersji "Kaichou wa maid-sama!"...

4. Czy lubisz rysować ? Jeżeli, tak to wstaw jakiś rysunek C:
Lubię, ale nie. KTO BOGATEMU ZABRONI <3

5. Budzisz się rano i zauważasz, że nikogo w domu nie ma. Wychodzić na zewnątrz i widzisz opustoszałe ulice. Co robisz ?

Kto by wychodził na zewnątrz, gdy nikogo nie ma w domu? O.o Fakt nieobecności całej rodziny świadczyłby o tym, że także mój brat został oderwany od komputera, co nieuchronnie oznaczałoby apokalipsę. Apokalipsę spędza się w piwnicy. Tudzież pod łóżkiem.

6. Twój ulubiony przedmiot w szkole ?
Polska język piękna jest. Nie, nie potrafię stawiać przecinków mimo to.

7. Na jakim filmie ostatnio byłaś w kinie ?
Bardzo profesjonalne streszczenie: Ofiara życiowa (nie mylić z facetem) woli śnić na jawie niż zrobić coś z faktem, iż pół świata nim pomiata. W końcu jednak zostaje zmobilizowany do jakiegoś działania, dlatego postanawia wyjechać na Grenlandię. I Islandię. A potem do Azejberdżanu.

8. Twoja ulubiona postać z Fairy Tail ?
Lucy - do czasu gdy jej rola w serialu zaczęła ograniczać się do posiadania wielkiego biustu. Obecnie Natsu, jednak strach pomyśleć, czy jego też to nie spotka...

9. Torba czy plecak, skok z dachu czy z samolotu ?
Skok z samolotu na dach z torboplecakiem. A w nim aksolotl meksykański.

10. Jaka jest twoja ulubiona saga z Fairy Tail ? (Edolas, Deliora, Egzamin na maga rangi S, Igrzyska itd. Liczą się również sagi z mangi)

Ciężkie pytanie, ponieważ prawie w każdej sadze jest ktoś, kogo szczerze nienawidzę...

11. Jaki jest twój ulubiony sport ? Uzasadnij dlaczego właśnie ten.
Zdecydowanie siatkówka. Prawdopodobieństwo, że uda się trafić kogoś piłką w sam środek twarzy jest tu o 50% większe, niż w innych sportach. Wyższość nad piłką nożną jest nieporównywalna - tam można tylko kopać po kostkach i to nie zawsze (na bramce na przykład).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz